פורץ מנעולים בבת ים

מחפש מנעולן בבת ים במחיר משתלם?

הבחירה הנכונה בידיים שלך!

מחפש פורץ מנעולים בבת ים? אם נתקלתם בבעיה אל תתמודדו איתה לבד – הרכב נעול ואתם בחוץ? הדלת נעולה ואין לכם מפתח? מחפש פורץ דלתות או פורץ מנעולים בזול בבית ים? עברתם דירה ואתם רוצים להחליף צילינדר? מנעולן מורשה בבת ים יעניק לכם מגוון שירותי מנעולנות מהירים באמינות ומקצועיות מלאה, במחירים ללא תחרות. אל תחליטו בלי שקיבלתם הצעה מאיתנו – התקשרו עכשיו והזמינו מנעולן בבת ים, ואני מיד בדרך אליכם.

מנעולן מקצועי בבת ים

הדלת לא נפתחת? המפתח אבד?

אל תתפשר על רמת המיגון של הבית שלך!

הוחלף צילינדר ועדיין קיימת בעיה?

לבטחון ולשקט הנפשי שלך!

הכספת לא נפתחת? לא זוכר את הקוד?

הרכב נעול והמפתחות בפנים?

מנעולן בבת ים - מתי מומלץ להחליף צילינדר?

החלפת צילינדר בזול בבת ים הינה אחד השירותים היותר מבוקשים בתחום המנעולנות. זאת מהסיבה הברורה שישנם די הרבה מקרים בהם נרצה להחליף את צילינדר דלת הכניסה לביתנו – מעבר דירה, פריצה שעברנו (חלילה) או במידה ומסרנו מפתח לגורם כלשהו שלא היינו רוצים שתהיה לו יותר אפשרות להיכנס לביתנו בבת ים (כגון עוזרת בית או שכן). אז רבים מאיתנו היו מבצעים החלפת צילינדר לסוג פשוט למדי, אך אילו היינו יודעים אילו סוגים של צילינדרים קיימים בשוק ומה היתרונות של כל אחד מהם – יתכן והיינו מזמינים מנעולן זול בבת ים כדי שיתן לנו ייעוץ על כל אחד מהם.

מנעולן זול בבת ים אמור לדעת לתת לנו ייעוץ מקצועי על כל אחד מהצילינדרים, ממס’ היבטים – רמת המיגון מפני פריצות, מבנה הצילינדר, מנגנוני הגנה (באם קיימים) על גבי המפתח עצמו, איכות החברה המייצרת ועוד. לכן כדאי מאוד להזמין מנעולן ותיק המכיר את כל סוגי הצילינדרים הקיימים.

יחד עם זאת חשוב לדרוש מהמנעולן בבת ים תעודה המעידה כי מדובר במנעולן מורשה ומוסמך, אחרת לא נרצה להזמינו.

על מנת למנוע מצב בו נצטרך להחליף צילינדר בכל פעם שמסרנו מפתח לגורם כלשהו, קיים בשוק צילינדר עם “כרטיס שכפול” עליו נרחיב מיד.

פורץ מנעולים בבת ים - מה צריך לבדוק לפני שמזמינים?

מנעולן בבת ים הוא לא רק בעל מקצוע שמחליף צילינדר או מתקן דלת. מנעולן מקצועי בבת ים יכול לעסוק במגוון תחומים ועבודות מתחום המיגון והנעילה, מעצם העובדה שתחום זה רחב מאוד ועשוי לכלול גם שירותי מיגון מתקדמים. לא תמיד כאשר מחפשים מנעולן בבת ים הוא ידע לתת לנו את השירות אותו אנו צריכים. מסיבה זו חשוב מאוד כבר בשלב הבירור והחיפוש אחר מנעולן בבת ים לוודא שהוא אכן מספק את השירות הנדרש. לשם כך נכניס מילות חיפוש מדויקות ככל האפשר, למשל: החלפת צילינדר בבת ים, פורץ מנעולים בבת ים, פורץ דלתות בבת ים, החלפת מנגנון רב בריח בבת ים, פורץ רכבים בבת ים וכדומה.

גם לאחר שמצאנו מנעולן שכזה, נוודא כי קיימת בידיו תעודה המעידה כי הוא מנעולן מוסמך מטעם עמותה מורשית. במידה ואין למנעולן תעודה, ברור שלא נעסיק אותו אצלנו ממש כשם שלא נזמין שירות מחשמלאי לא מוסמך או קבלן בניין שאינו מורשה. העסקת מנעולן לא מורשה, מעבר לסיכון שאנו לוקחים בהכנסת בעל מקצוע שאינו מוסמך, גם עלולה להפגיש אותנו עם אדם המחפש לקבל גישה לדלת ביתנו על מנת לפרוץ אלינו לאחר ה”שירות” אותו יעניק לנו ואנחנו עוד נשלם לו על כך ונשלם ביוקר גם אחרי…

החלפת צילינדר בזול בבת ים עם כרטיס שכפול

ישנה טעות נפוצה והיא לחשוב שצילינדר עם כרטיס שכפול הוא צילינדר אותו ניתן לפתוח עם כרטיס ולא עם מפתח. זהו… שלא. בסה”כ מדובר על צילינדר רגיל לגמרי, כאשר מתלווה לערכה אותה אנחנו רוכשים כרטיס בעל קידוד מיוחד שרק באמצעותו נוכל לגשת לחנות מורשית ולשכפל את המפתח. כדי להבין איך זה עובד, תחילה נסביר איך מתבצע שכפול מפתחות (נדבר במאמר זה רק על מפתחות לדלת מחוסמת, בעלי חורים). 

שכפול מפתח מתבצע ע”י מכונה מיוחדת, שיש בה מקום ל- 2 מפתחות – מפתח אחד זהו המפתח המקורי אותו אנחנו רוצים לשכפל, והמפתח השני זהו ה”גולם” – מפתח ללא חורים כלשהם שממנו נרצה לייצר העתק של המפתח הקודם. השכפול מתבצע ע”י חריצה של חורים בדיוק כפי שהם קיימים במפתח המקורי גם במפתח החדש. כל זה טוב ויפה במפתחות “רגילים”. במפתחות המשויכים לצילינדר בעל כרטיס שכפול, באחד או יותר מהחורים יש פין קפיצי (ולא חור רגיל). מדוע? כדי שכאשר המכונה תנסה לשכפל את המפתח הזה למפתח ריק אחר, היא לא תדע מה עומק החור אותו ליצור במפתח החדש, משום שהקפיץ לא מאפשר לדעת זאת. וכאן נכנס לפעולה כרטיס השכפול – בכרטיס מוטבע קידוד מיוחד שמאפשר למכונה לדעת מה עומק החריץ אותו יש ליצור במפתח החדש. 

צילינדר עם כרטיס שכפול שימושי בעיקר במקרים בהם עלינו למסור מפתח של הבית לאדם זר (שכן, עוזרת בית וכו’). בהגיע הזמן בו נבקש לקחת מהם בחזרה את המפתח, נוכל להיות סמוכים ובטוחים כי הם לא שכפלו עותק ממפתח זה אותו הם שומרים אצלם, וזאת כי כרטיס השכפול נמצא בידינו. לכן חשוב מאוד לשמור את כרטיס השכפול במקום בטוח ומוגן במידה ונזדקק לו במהלך הזמן.

‏‏‏‏החלפת צילינדר בבת ים

למידע נוסף על מוצרי נעילה מתקדמים:

תגיות חיפוש: מנעולן זול בבת ים | פורץ מנעולים זול בבת ים | פורץ דלתות זול בבת ים | פורץ רב בריח זול בבת ים | פורץ רכבים זול בבת ים | פורץ מכוניות זול בבת ים | פורץ זול בבת ים | פורץ רכב בזול בבת ים |
פורץ כספות זול בבת ים | פריצת דלת בזול בבת ים | התקנת מנעול כספת בבת ים | החלפת מנגנון לדלת בבת ים | החלפת מנגנון לרב בריח בבת ים | תיקון דלת בבת ים | פריצת דלתות בזול בבת ים | החלפת
צילינדר בזול בבת ים | החלפת מנעול בזול בבת יo

סגירת תפריט